Warsztaty taneczne dla dzieci

10 grudnia 2019

W listopadzie Fundacja „PRO-BONO” w ramach zainicjowanego projektu „Równe Szanse” po raz kolejny zorganizowała warsztaty taneczne dla dzieci z rodzin pozostających pod opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Siedlcach.

Warsztaty prowadzone były w soboty 9, 16, 30 listopada oraz 7 grudnia przez profesjonalnych instruktorów tańca – Państwo Annę i Jana Jaroszyńskich. Do udziału w warsztatach MOPR zgłosił ponad dwadzieścioro dzieci, większość z nich regularnie i chętnie uczestniczyła w zajęciach tańcząc między innymi do znanych już sobie przebojów takich jak: „Nossa, nossa”, „Waka Waka”, „Chocolate”.

Dzieci bardzo dobrze bawiły się podczas warsztatów, chętnie brały udział konkursach i zabawach. Ponownie jak w ubiegłym roku podczas każdych zajęć jedną nagrodę otrzymywał wylosowany uczestnik, a drugą – uczestnik wyróżniony za swoje zaangażowanie podczas zajęć (wśród nagród były notesy, kolorowe długopisy, kabelki usb).

Jest nam niezmiernie miło, że nasze warsztaty cieszyły się tak dużym powodzeniem również w tym roku.

Serdecznie dziękujemy partnerom Fundacji „PRO-BONO”  oraz instruktorom – Państwu Jaroszyńskim.

Fot. Emilia Pawluk