V Gala Kryształowych Magnesów

10 lutego 2018

Korzystając z uprzejmości telewizji internetowej MAGNES TV, Fundacja PRO-BONO uczestniczyła w V Gali Kryształowych Magnesów organizowanej w Klimkach k. Łukowa. Podczas wydarzenia podsumowano głosowanie w kilku kategoriach poświęconym aktywnościom lokalnej społeczności.  Zwycięzcom głosowania wręczono statuetki Kryształowych Magnesów.

Jednym z głównych punktów Gali była organizacja aukcji charytatywnej, na którą swoje dzieła przekazali lokalni artyści, a beneficjentem aukcji została Fundacja PRO-BONO.

Dzięki otrzymanym środkom Fundacja mogła opłacić 30 godzin terapii wspomagającej rozwój psychoruchowy dla małego chłopca chorującego na zespół Westa – ciężką postać epilepsji.

Wspólnie z rodzicami chłopca serdecznie dziękujemy organizatorowi oraz uczestnikom aukcji.

Relację z Gali można obejrzeć na stronie organizatora – Magnes TV.